Ufak Tefek Cinayetler 30. Bölüm Fragmanı

Ufak Tefek Cinayetler 30. Bölüm Fragmanı

Reklamlar

 
Reklamlar

Dört kadının etkileyici hayat hikayesini anlatan yeni dizi Ufak Tefek Cinayetler 30. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümün akabinde Star TV ile aynı anda buradan izleyebileceksiniz.

Ekranların iddialı dizisi Ufak Tefek Cinayetlerin yeni bölüm fragmanlarını her hafta kesintisiz olarak buradan izleyebilirsiniz. Ali Bilgin’in yönetmenliğini yaptığı Ay Yapım imzalı Star TV’nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler  22 mayıs 2018 Salı akşamı entrikalarla dolu yeni bölümü tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam edecek…


Reklamlar

Oya’nın öldüğü haberinin alan Merve şimdi ne yapacak. Serhan ise aşk acısı çekiyor. Oya başına gelenlerin Merve’nin oyunu olduğunu anladığından ne yapacak? Merve yaptığı hamleler ile Serhan ile Oya ilişkisini bitirmeye çalışsa da ikilinin ilişkisi çok güçlü olarak her mücadeleden galip çıkmayı başarıyor.

Merve yaptığı plan sonrasında eşi Serhan’ın kiminle birlikte olduğunu ortaya çıkaracak olan planı tıkır tıkır işlemiştir. Fakat asıl savaş bundan sonra başlayacaktır. Oya’da artık kılıcını kuşanmıştır ve sarmaşık paramparça olacaktır.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.